Drogi Użytkowniku, Zanim rozpoczniesz korzystanie z naszego Serwisu zapoznaj się z Regulaminem oraz Polityką prywatności:
Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem stron internetowych: www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień w trakcie korzystania z tych stron.
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności stron internetowych www.akcjaserca.pl, www.special-patrol.pl, www.wodnepogotowieratunkowe.org.pl, www.motorowodny.org.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Polityką prywatności wyżej wymienionych stron www.
Przejdź do serwisu

Kursy Ratownika w województwie Podkarpackim

Ratownik Wodny- terminy na rok 2022!

Terminy kursów: 

29.06-06.07.2024  Tarnobrzeg

Kontakt do Instruktora: Waldemar Rams 695 391 686 

 
Zapisz się już dzisiaj! Cena szkolenia 1200 złotych TYLKO 1100 złotych!
Uprawnienie niezawodowe - Pomocnik Ratownika od 12 roku życia, cena: 600 zł.


Zapisy na kurs:
Procedura zgłaszania się na kurs
  1. Wpłacamy przedpłatę w wysokości 100zł. Nr konta ING na naszej stronie (w kontaktach). Tytuł wpłaty: Nazwa i termin szkolenia oraz imię i nazwisko kursanta ( np. Kurs Ratownika Wodnego, Tarnobrzeg, 06-12.07.2024, Jan Kowalski)
  2. Wysyłamy wiadomość @ z danymi: Imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, adres i telefon kontaktowy, województwo oraz nazwa i termin kursu.
  3. Do wysyłanego @ dołączamy potwierdzenie wykonania wpłaty zaliczki na kurs.
    Po otrzymaniu @ ze zgłoszeniem, biuro potwierdzi dopisanie Państwa do listy kursantów.
  4. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt: + 48 533-211-147
Formularz kontaktowy